Староста СНТ, студентка 5-го курсу 18 групи Вріщ Оксана Михайлівна
Студентське наукове тoвариство з педіатрії кафедри педіатрії та медичної генетики
Мета:
- Об'єднання студентів, які ведуть науково-дослідну роботу з метою створення діючої системи організації наукової творчості молоді та розвитку наукового потенціалу університету; - Організація участі студентів у наукових заходах регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Структура: Науковий керівник СНТ БДМУ кафедри педіатрії та медичної генетики - к.мед.н., асистент Андрійчук Д.Р. Структурні одиниці СНТ кафедри педіатрії та медичної генетики БДМУ: - Студентський науковий гурток; - Проблемні групи при кафедрі згідно напрямків діяльності СНТ кафедри педіатрії та медичної генетики;
Напрямки діяльності СНТ кафедри педіатрії та медичної генетики БДМУ:
- дитяча гастроентерологія;
- дитяча ендокринологія;
- раннє дитинство;
- дитяча кардіологія.
КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН РОБОТИ СТУДЕНТСЬКОГО НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА НА КАФЕДРІ ПЕДІАТРІЇ ТА МЕДИЧНОЇ ГЕНЕТИКИ
на 2020-2021 навчальний рік
Засідання буде проходити з 16.30 до 18.30 год. в аудиторії №1. Актуальність: Спадковість та мінливість - первинні невід'ємні властивості життя, а питома вага спадкової патології в загальній захворюваності в розвинутих країнах постійно зростає, і з нею приходиться зустрічатися лікарю любої спеціальності Саме тому, генетика повинна бути фундаментальною складовою в теоретичній та клінічній освіті лікаря, якщо ми хочемо підготувати сучасного висококваліфікованого спеціаліста. Вивчаючи генетику він краще розуміє механізми життєдіяльності людини на усіх рівнях та на усіх стадіях індивідуального розвитку. Медична генетика допомагає вірно сприймати клінічний матеріал, набути основні знання та навички в діагностиці спадкових хвороб, впевнює в необхідності медико-генетичного консультування, яким більшість лікарів до теперішнього часу нехтують. Враховуючи вище викладене, на кафедрі педіатрії та медичної генетики БДМУ виникло рішення створити студентське наукове товариство з питань медичної генетики.
У гуртку займаються студенти, які вирішили пов'язати свою професійну діяльність з медичною генетикою, так і студенти, які знаходяться в пошуку свого місця у світі медицини. Кафедра надає можливість гуртківцям приймати участь у дослідженнях хворих на клінічній базі, удосконалювати свої знання та практичні навички, займатися підготовкою наукових робіт під керівництвом викладачів із досвідом.
|
Для Вас корисна інформація! > Студентам >