Симпозіум 2015

На базі Буковинського державного медичного університету 24 квітня 2015 року відбувся науково-практичний симпозіум «Сучасні досягнення в дієтології гастроентерологічних захворювань у дітей».

Урочисто відкрив симпозіум проректор з наукової роботи проф. Іващук О.І. Також з привітальними словами до учасників конференції звернулися начальник Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької проф. Андрієць О.А. та керівник відділення проблем харчування та соматичних захворювань дітей раннього віку ДУ «ІПАГ НАМН України», головний позаштатний дитячий гастроентеролог МОЗ України д.мед.н., професор Шадрін О.Г.

Розпочала симпозіум із доповіддю «Педіатрична нутриціологія: досягнення та проблеми» зав. кафедри педіатрії та медичної генетики, проф. Сорокман Т.В.

Також у симпозіумі брали участь професори із Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького (Няньковський С.Л. та Яцула М.С.), Буковинського державного медичного університету (Сокольник С.В., Нечитайло Ю.М. та доц. Колюбакіна Л.В.), Тернопільсь­кого державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського (Федорців О.Є.)

У другій половині симпозіуму головний позаштатний дитячий гастроентеролог МОЗ України д.мед.н., професор Шадрін О.Г. провів навчальний семінар із впровадження в медичну практику клінічних протоколів діагностики та лікування захворювань органів травлення у дітей.