Симпозіум 2017

20 квітня на базі Вищого державного навчального закладу 

«Буковинський державний медичнийуніверситет» 

відбулася науково-практична конференція з міжнарожною участю 

«СУЧАСНІ ПРОБЛЕМИ ПЕДІАТРИЧНОЇ ДІЄТОЛОГІЇ»

 Урочисто відкрив конференцію проректор із наукової роботи і міжнародних зв’язків проф. Іващук О.І. Також з вітальними словами до учасників конференції звернулися заступник начальника управління - начальник відділу організації медичної допомоги населенню та охорони здоров’я дітей та матерів Поліщук М.І. та завідувач кафедри педіатрії та медичної генетики проф. Сокольник С.В.

Робота науково-практичної конференції розпочалася з доповіді д.мед.н., проф. Сорокман Т.В., яка детально проаналізувала основні 

принципи педіатричної дієтології. Про якість харчування школярів у своїй доповіді розповів проф. Нечитайло Ю.М. На особливостях дієтичного харчування при метаболічному синдромі в дітей акцентувала увагу проф. Сокольник С.В. Проф. Пашковська Н.В. донесла до лікарської аудиторії аспекти дієтичного харчування при цукровому діабеті. Сучасні аспекти вигодовування дітей із дуже малою масою тіла при народженні розкрила в своїй доповіді проф. Годованець Ю.Д.

На питаннях функціонального харчування акцентувала увагу слухачів проф. Сорокман Т.В. Про функціональні гастроінтестинальні захворювання у дітей із різними видами вигодовування розповіла у своїй доповіді доц. Мельничук Л.В. Д.мед.н. КовальГ.Д. розповіла про вплив харчування на імунну систему. Про ефективність замісної ферментної терапії при лактазній недостатності у дітей раннього віку доповіла доц. Хільчевська В.С. завершила конференцію проф. Сокольник С.В. доповіддю «Циркадний ритм харчового раціону в дітей».

Матеріали, представлені на науково-практичній конференціїї, викликали жвавий інтерес у присутніх та широке обговорення у лікарській аудиторії.