Конференція

Дата публікації допису: Oct 07, 2012 11:31:0 AM

ВЕЛЬМИШАНОВНІ КОЛЕГИ!Колектив кафедри педіатрії та медичної генетики Буковинського державного медичного університету розпочав підготовку матеріалів до проведення науково – практичної інтернет-конференції з міжнародною участю «Проблеми та здобутки дитячої гастроентерології», яка відбудеться                          15 листопада 2012 року.

Тези потрібно оформляти наступним чином:

а)        заголовок, що включає назву роботи, прізвище та ініціали автора (-ів ), назва навчального закладу та кафедри, при якій виконувалась робота;

б) англійський переклад назви наукової роботи;

в)        текст, який складається із вступу, мети роботи, матеріалів і методів дослідження, обговорення результатів дослідження та висновків. Всі абревіатури повинні бути розшифровані;

г)        тези доповідей необхідно подавати у роздрукованому варіанті формату А4 (два примірники) в об’ємі не більше 3 сторінок (поля: верхнє – 20 мм, нижнє – 20 мм, ліве – 30 мм, праве – 15 мм) шрифтом „Times New Roman”, розміром 12 пунктів, інтервал – 1,5, підписаний всіма співавторами, а також на електронному носії інформації (диск CD-R, RW).

        Зразок оформлення тез:

ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕБІГУ ГАСТРИТІВ У ДІТЕЙ

PECULIARITIES OF GASTRITIS COURSE AT CHILDREN

Іванов І.І.

Буковинський державний медичний університет, Україна

Кафедра педіатрії та медичної генетики

(Текст тез)

Оргкомітет конференції не несе відповідальності за зміст тексту отриманих тез та залишає за собою право відхиляти тези, які не відповідають науковим критеріям та вище перерахованим вимогам оформлення.

Робочі мови конференції: українська, англійська, російська.

Прохання обов'язково дотримуватись вище перерахованих вимог.

Вартість друку  однієї сторінки (повної або неповної) тез однієї наукової роботи - 40 гривень.

Реквізити банку-отримувача (лише ПРИВАТБАНК):

В призначенні платежу вказати: Для поповнення  СКР № 6762468306368345 (оплата тез) Андрійчука Дениса Романовича

Друкований варіант тез разом із копією квитанції про оплату, надсилати за адресою: 58000, м. Чернівці, Театральна площа, 2, кафедра педіатрії та медичної генетики, Сокольник Сніжані Василівні з обов’язковим дубляжем по електронній пошті: conference_gastro@mail.ru

Тези приймаються до 12 листопада 2012 року.

Вимоги до електронного варіанту тез:

Виконується в текстовому редакторі „Word for Windows” 6.0-2003-2007. Шрифт - „Times New Roman”. Текст - суцільний, без форматування. Не допускається: розставлення переносів, застосування стилів, розриви розділу та сторінок. Для вставки символів використовується шрифт "Symbol". Обов'язкова вимога до назви файлу - файл називається за прізвищем першого автора російською мовою. На диску вказується - назва тез, прізвище та ініціали першого автора. Гроші перераховувати на вказаний вище рахунок.

Для включення в програму конференції  необхідно надіслати на вищезазначену адресу презентації в редакторі «Microsoft Office PowerPoint» 2003-2007 розміром до 15 слайдів. Обов'язкова вимога до назви файлу - файл називається за прізвищем першого автора російською мовою.

 

Тел. для довідок:  050 936-87-47 (Сокольник Сніжана Василівна)

                                050 678-53-65 (Андрійчук Денис Романович)